Nakonec tři body z venku

Juřinka "B" - Ajax  1:2   (1:1)

Branky: Horák - Trochta T., Brlica

Sestava: Filák O. - Filák F. (Filák P.) - Pukýš, Trchalík ( Šerý R.), Nosek - Šerý J., Filák M. ( Brlica), Šenkeřík - Trochta T., Zaoral

V dohrávce ve které šlo jen o postavení v tabulce se hrál pohledný kombinační fotbal. V první půli obě mužstva zapomínaly na zadní vrátka a bylo k vidění hodně šancí. V první zachránil Ajax Ondra, když vychytal hostujícího útočníka. Na druhé straně poslal do úniku Orla krásným pasem Šeňa, ten však na golmana taky nevyzrál. Vzápětí mohl poslat hosty do vedení Nosál, ale ani jeho hlavička neskončila nerozvlnila síť. Na druhé straně se rezervě Juřinky nakonec podařilo vstřelit úvodní branku střetnutí.  Seničané do konce poločasu zaslouženě vyrovnali. Tomáš Kotek z hranice šestnáctky trefil přesně k tyči.
Druhá půle už nebyla tak kvalitní, jelikož rozhodčí svými nepřesnými výroky rozlítil oba mančafty. Tudíž se z pětačtyřiceti minut se dvacet prohádalo. Ve zbylých minutách sa Ajaxu podařilo vstřelit vítěznou branku, která přinesla první tříbodový zisk z venku na jaře.

Třetí prohra v řadě

Leskovec - Ajax  3:2   (3:1)

Branky: Vychopeň, Juráň, Hromada - Šerý J. (druhá z pen.)

Sestava: Valčík - Trochta T. - Filák M., Trochta L., Tkadlec - Šerý J., Filák F. (Filák P.), Pukýš, Mikulín - Zaoral, Šerý R. (Šipinka)

Žluté karty: Trochta T.

Rozhodčí: Skalický

Začátek vyšel lépe zachraňujícím se Leskovci. Po deseti minutách se dostal do vedení. Senici se ovšem brzy podařilo vyrovnat. Fera našel Orla a ten střelou k tyči rozvlnil síť. Ihned po rozehrání už se zase radovali domácí. Vzápětí mohli odskočit na rozdíl dvou branek, přísnou penaltu ovšem Pepa zneškodnil. Do konce poločasu Leskovec po chybě obrany třetí gól stejně přidal. V druhé půli zdramatizoval utkání z penalty Orel. V posledních dvaceti minutách se domácí báli o výhru, hostům se převahu ve vyrovnávací branku přetavit nepodařilo.

Lačnov jako jediný vyplenil Ajax arénu

Ajax - Lačnov  1:4   (1:2)

Branky: Sucháček - Bartoš 2, Rumánek, Kolínek

Sestava: Filák O. - Filák F. - Tkadlec (Mikulín), Trochta L., Nosek - Šerý J., Filák M., Šenkeřík (Šipinka) - Sucháček - Trochta T. (Brlica), Zimek O. (Zaoral)

Žluté karty: Filák F.

Rozhodčí: Teter

Poprvé v sézóně Ajax doma prohrál. Domácí se snažili hrát po zemi bohužel jim to moc nešlo. Hosté hráli jednoduchý fotbal. Pečlivá obrana a nákopy na rychlé útočníky na domácí platili. Po dvaceti minutách poslal Lačnov do vedení Bartoš, jenž vymetl šibenici z přímáku. Seničanům se podařilo vyrovnat rovněž z trestňáku Suňou. Pak byl Ajax aktivnější, jenže dostat do vedení se jim nepodařilo. Střely Kotka, Esy těsně minuly bránu a Šeňa orazítkovall jen břevno. V nastavení první půle po rohu,  Rumánek hlavou  poslal dárek domácím do šaten.
Na začátku druhé půle jsi udělal z obrany Senice kuželky Kolínek a dostall hosty do dvoubrankové vedení. Ajax do konce zápasu nemohl na precizně bránícího soupeře najít recept a když už, tak vyborně zasáhl hostující golman. Na konečných 1:4 zvýšil z brejku opět Bartoš.

Tragická první půle rozhodla

Lužná - Ajax  5:0   (3:0)

Branky: Filgas J., Filgas M., Matyáš, Sivek, Tajzler

Sestava: Filák O. - Filák P. - Pukýš, Nosek, Tkadlec - Šerý J., Filák M., Liška (Valčík), Mikulín (Šipinka) - Zaoral, Šerý R.

Rozhodčí: Kopecký

Žluté karty: Filák P., Valčík

Červené karty:  Filák P.

Ajax bez pěti hráčů základní sestavy, dělal v prvním poločase domácím tygrům komparz. První gól byla neskutečná, ale pěkná haluz. V desáté minutě Sivek centroval, míč mu sjel a zapadl na zadní tyč do šíby.  Zanedlouho to bylo už 2:0. Centr proletěl až na osamoceného Tajzlera a ten s problémy břichem míč dostal do sítě. Hosté reklamovali ruku a ofsajd sudí Kopecký je však nevyslyšel. Třetí branku Martinu Filgasovi daroval Puky, jenž mu namazal do samostatného úniku. Domácí středopolař míč s přehledem umístil do šibenice. Seničané si v první půli vytvořili dvě šance. Po kombinaci Esy s Orlem mohl skórovat Renek, branku z malého vápna těsně minul. Zaoralův únik na poslední chvíli čistě zastavil domácí obránce.
V druhém poločase se hra vyrovnala. Ajax začal konečně kombinovat po zemi a zatlačil tygry na vlastní polovinu. Střely Orla, Macy a Marka dobře chytajíci brankář pochytal. Po hodině hry dal korunu špatném výkonu sudí Kopecký, když vyloučil Šozdu za oplácení po provokaci luženského útočníka. Tygři přidali ještě dva góly. Čtvrtý byl opět po chybě Pukyho a pátý přidal z úniku Filgas.

Ajax vyškolil ambiciózní Prlov

Ajax - Prlov  3:1   (2:0

Branky: Trochta T., vlastní - Fila

Sestava: Valčík - Filák F. - Pukýš, Nosek, Tkadlec - Mikulín (Trochta L.), Filák M., Šerý J. - Sucháček - Trochta T., Brlica (Filák P.)

Žluté karty: Šerý J., Trochta T. Pukýš

Rozhodčí: Hyžák

Po úvodním oťukovávání se očekával tlak Prlova. Byli to však domácí, kteří během dvou minut zmrazili partyzány. Ve 20. minutě zahrával trestný kop Suňa, našel Nosála, ten prodloužil na Quatemalca, jenž ala Gareth Bale hlavou rozvlnil síť. Za dvě minuty poslal centr do vápna Orel, který si nešikovně srazil hostující obránce do vlastní brány. Třetí gól mohl přidat po pěkné kombinaci Franta Brlica, střela mu ovšem nesedla.
V 50 . minutě se postavil k trestňáku Quatemalec Kotek a střelou k tyči rozhodl zápas. Poté v tutovce přestřelil opět Franta. Vzápětí zachrtil Suňa a místo nahrávky do prázdné vysoko přestřelil.To samé zopakoval i Orel, jen trefil tyč. Hosté si vypracovali za celý zápas jen dvě loženky. V 70 minutě ze závaru trefili tyč a pět minut před koncem se z rohu prosadil Fila.

Na jaře Ajax doma stále bez prohry

Ajax - Kateřinice "B"  3:1   (1:0)

Branky: Trochta T., Tkadlec, Sucháček -  Kovaříček

Sestava: Filák O. - Filák F. - Nosek, Trochta L. (Pukýš), Tkadlec - Filák M., Šenkeřík, Mikulín (Šerý J.) - Sucháček - Trochta T., Juráň (Brlica, Zaoral)

Žluté karty: Filák M.

Od začátku do konce zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. V první půli se po pěkné akci vedené napravo, prosadil levačkou k tyči quatamalec Kotek. Na začátku druhého poločasu vyzval ke skórování Tomáš Kotek Suňu, ten překvapivě sám před golmanem minul. Vzápětí  se na druhé straně zničenonic prosadil  Kovaříček, jenž tečoval střelu ze střední vzdálenosti. Ajax se naštestí brzy dostal opět do vedení . Do sprintu přes celé hřiště vyzval Michal Didyho Alvese a ten využil nedorozumění hostujícího golmana s obráncem. Kačice vsadili vše na útok vyrovnat si jim i díky dobrém výkonu Ondry v bráně nepodařilo. V závěru potěšil oko diváka Suňa. Trestňák z velké dálky překvapivě napálil na bránu a krásná rána se od břevna odrazila za čáru.

Rukavica v Krhové

Krhová - Ajax  4:0  (1:0)

Sestava: Filák O. - Filák P. - Tkadlec, Nosek, Juráň - Šerý J., Šenkeřík, Filák M. - Zimek O. (Mikulín) - Zaoral (Šipinka), Brlica

Žluté karty: Juráň

Rozhodčí: Holub

Ajax potrvrdil tragickou jarní bilanci na soupeřových hřištích. Utkání pro hosty nazačalo zle. Domácí sice víc drželi míč, ale seničané byli nebezpečnější. Nejvetší šanci měli oba útočníci. Frantův únik bez kopačky zlikvidoval brankář Krhové a následná dorážka Marka do odkryté brány šla mimo. Opět se potvrdilo známe přísloví "Nedáš dostaneš". V závaru se dostal míč k Zuzaňákovi a ten se štestím překonal Ondru.
V druhé půli Ajax přimáčkl Krhovou na její polovinu, výrazně ohrozit brankáře se však nezdařilo. Po hodině hry přišel trest. Domácí obránce prošel přes půl hřiště a naservíroval  svému kolegovi z útoku do prázdné brány. Sudí gól uznal, ikdyž byl zřejmě z ofsajdu. Poté už na hřišti bylo pouze jednou mužstvo. Seničané pak svým laxním přístupem darovali k výročí osvobození Krhové domácím ještě další tři branky a odjeli s vylágošem 5:0.

Utkání jak z Gambáč ligy

Ajax - Loučka  2:1   (2:1)

Branky: Zimek O. pen., Sucháček - Muškát

Sestava: Valčík - Filák F. - Filák M. (Šipinka), Trochta L., Nosek - Šerý J., Šenkeřík, Pukýš - Sucháček - Trochta T., Zimek O. (Zaoral)

Žluté karty: Trochta L., Trochta T.

Rozhodčí: Smýkal

Zápas měl parametry české Gambrinus ligy. Místo fotbalovosti bylo více bojovnosti. Nechyběly ani sporné výroky sudích, šarvátky v hledišti, jen jediné co scházelo byl pokřik " Pelta ven". V první půli měl častěji míč na kopačkách domácí Ajax, byli to ovšem hosté, jenž se ujali vedení. Muškát si snadno poradil s obránci a střelou k tyči z úhlu nachytal Pepu. Zanedlouho to z domácími vypadlo hodně zle, naštestí míč míříci do brány na čaře vykopl Fera. Vyrovnat mohl Tomáš Kotek v samostaném úniku minul. Po půlhodině hry byl ve vápně sražen Puky. Následnou penaltu s přehledem pod břevno proměnill Oťas. Ten samý hráč mohl poslat Senici do vedení, z šestnactky ovšem netrefil odkrytou bránu. V samotném závěru poločasu si na nákop Ladi naběhl Suňa a netradičně hlavou rozvlnil síť.
V druhé půli přišel tlak Loučky, která byla u všeho dřív a Ajax přehrávala. Jejich šance ovšem bránu míjeli. Na druhé straně mohli domácí uklidnit Suňa a Orel, jejich pokusy byli ovšem hodně nepřesné. Když v nastavení domácí přečkali i standardní situace hostů, mohli se radovat s důkležitých zachranářských bodů.

Čtverka v Ústí

Ústí - Ajax  4:0  (1:0)

Branky:  Mikulík, Valenta, Ebel, Surovčák.

Sestava: Valčík - Pukýš - Juráň, Nosek, Filák M. - Šipinka (Šerý R.), Trchalík, Šenkeřík - Sucháček - Zimek O., Zaoral

Žluté karty:  Juráň

Červené karty: Juráň

Rozhodčí:

Domácí celek byl po celý zápas lepším mužstvem. V první půli se gólově prosadil pouze Erik Ebel, který sám před brankářem udělal kličku a zavěsil do prázdné branky. Po přestávce přidali domácí další 3 góly. Po přímém volném kopu Mikulíka se hlavou prosadil kapitán Valenta, pak si sám před brankářem zpracoval balon David Surovčák a zkušeně zavěsil. Těsně před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující obránce a z následného přímého kopu z hranice šestnáctky umístil střelu k tyči hrající trenér domácích Petr Mikulík. (zdroj Valašský deník)

Nuda v Ajax aréně

Ajax - Hošťálková  0:0   (0:0)

Sestava: Valčík -  Trochta T. - Filák M., Trochta L., Nosek - Šerý J., Filák F. (Juráň), Šenkeřík - Zimewk O. - Sucháček, Zaoral (Šerý R.)

Žluté karty: Trochta L.,

Na Senici se tentokrát nehrál příliš atraktivní fotbal. Byl to zejména boj o střed hřiště bez výraznějších šancí. V první půli hosté zahrozili jen v desaté minutě, ovšem hostující záložník z voleje přestřelil. Za domácí mohl branku vstřelit Oťas jeho střelu z šestnáctky, však vytáhl golman Hošťálkové na roh. Za zmínku snad stojí ještě Šeňův průnik do vápna, kterému scházelo přesnější zakončení.
Druhý poločas byla marnost ze všech stran. Oba celky se vubec k ničemu nedostali, k čemuž přispěl i nepřesný sudí  Teter, který hvízdal jak na Václaváku.

Křápanica na pasinku

Bynina - Ajax  3:1  (1:1)

Branky: Bartecký 2 (druhá z pen.), Pobořil - Zimek O. pen.

Sestava: Filák O. - Pukýš - Juráň, Filák P., Nosek - Šerý J., Filák M., Zimek O., Šenkeřík - Sucháček, Zaoral ( Šerý R.)

Žluté karty: Pukýš, Šerý J., Filák P.

Červená karta: Pukýš

Rozhodčí: Nuc

V Bynině se na hrozném hřišti hrál tragický fotbal.  Byla to spíše nakopávaná než kopaná. Bynina mohla jít do vedení již v druhé minutě, její záložník však z malého vápna branku přestřelil. Za dvacet minut už bylo u Dezy veseleji. K přímému kopu se postavil Bartecký a dělovkou podél zdi překvapil Ondru. Senici se zanedlouho podařilo srovnat. Oťas byl sražen v pokutovém uzemí a nařízenou penaltu sám bezpečně proměnil. Ajax mohl dostat do vedení Orel, ale ani natřikrát nerozvlnil síť
Druhá půle začala pro hosty smolně. Střelu Pobořila z dvaceti metrů si senická obrana ztečovala do protipohybu Ondry. Ajaxu se nedařilo dostat Byninu pod nějaký výraznější tlak. Když ani individuální akce Suni a Oty neskončily brankou, přišel trest. V nastavení se do úniku dostal domácí útočník, kterého ve vápně  zbytečně sestřelil Puky. Následovala červená, penalta a navýšení skóré na konečných 3:1.

První mistrák za tři body¨

Ajax - Růžďka 2:1  (0:1)

Branky: Zimek O., Šerý J., - Slováček

Sestava: Valčík - Pukýš - Filák M., Trochta T., Nosek - Šerý J. (Šipinka), Filák F. (Sucháček), Zimek O., Šenkeřík - Zaoral, Brlica (Trchalík)

Rozhodčí: Holaň

Do dvacaté minuty se hrál vyrovnaný duel bez výraznějších šancí. Poté Slováček za šestnáctkou dloubl do míče a překvapivě přeloboval ( zřejmě nechtěně) dvoumetrového Valčíka v braně Ajaxu. Hosty to nabudilo a do konce první půle byli lepším týmem.
V druhé půli se domácí hnali za vyrovnáním a hrálo se především na polovině Růžďky. Po hodině hry domácí zahrávali rohový kop, v následné "trmě vrmě" se nejllépe zorientoval Oťas a zaslouženě srovnal. Za deset minut bylo v slušně zaplněné Ajax aréně ještě veseleji.  K Orlovi se dostal odražený míč a z velkého vápna levačkou k tyči zajistil senickým tři body. Růžďka měla jen jednu šanci na srovnaní skóré. Po špatně zahraném ofsajd systému se hostující útočník tutovky zalekl a poslal Pepovi malou domů.

Předehrávka dopadla na jedničku

Ajax - Liptál  3:0 (3:0)

Ajax se vyrovnal s těžkým terénem lépe a v první půli zničil Liptál. Hned v úvodu nebezpečně vypálil Tomáš Kotek, brankář si však s těžkou střelou poradil.. Po dvaceti minutách z hranice šestnáctky vystřelil Suňa, otřel míč o obránce do protipohybu golmana, jenž němel šanci zareagovat.  Za chvíli se opakovala tatáž situace a pro domácí už to bylo 2:0. Do poločasu se senickým podařilo skórovat ještě jednou, když se pěkně uvolnil Zaoral a střelou k tyči rozvlnil síť potřetí.
Druhá půle byla vyrovnanější, ale nějaky velký tlak ze strany hostí nepřišel. V závěru mohl korigovat Dajčar, ale Ondra v bráně si čisté konto vzít nenechal.

Branky: Sucháček 2, Zaoral

Sestava: Filák O. - Filák P. - Nosek, Trochta L., Filák M. - Trochta T. (Brlica), Filák F. (Šenkeřík), Mikulín (Šerý J.), - Sucháček - Zimek O. (Šipinka), Zaoral

Žluté karty: Šipinka, Trochta T., Trochta L.

Zasloužená výhra na konec podzimu

Ajax - Juřinka "B"  3:2 (2:2)

Rezerva Juřinky dojela do Ajax arény odevzdaně jen v 11 lidech a trenérem.  Domácí od začátku tlačili a vypracovali si řadu šancí. Golman hostů měl ovšem skvělý den a předváděl neuveřitelné zákroky. Zejména únik Suni, střela Nosála nebo hlavička Laďi měli gólové parametry. Překvapivě to, však byla Juřinka, jenž vstřelila úvodní gól. Nedůslednost obrany Senice při standardní situaci potrestal osamocený Kopřiva. Naštestí za chvíli bylo srovnáno. Suňa byl sražen v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Oťas. Hosté se podruhé podívali jak to vypadá na půlce Ajaxu a znovu to byl gól. Autorem byl opět Kopřiva, který propálil Valčíka mezi nohama. Bohužel opět to byl darováný gól, když ve středu hřiště domácí třikrát po sobě lechce ztratili míč. Do poločasu se podařilo vyrovnat Nosálem, jenž poslal odražený míč do brány.
Druhá půle už byla herně vyrovnanější a ubylo i šancí Ajaxu. V 70 minutě domácí rychle rozehráli standardku, Tomáš Kotek přesným centrem našel Oťase, který hlavou rozvlnil síť. Juřinka se sice snažila o vyrovnání, ale do konce zápasu si výraznější brankovou příležitost nevytvořila.

Branky: Zimek O. 2, Nosek - Kopřiva 2

Sestava: Valčík - Filák P. - Filák M., Trochta L., Nosek - Juráň, Filák F., Šerý J. - Sucháček - Trochta T. (Brlica), Zimek O.

Žluté karty: Juráň, Zimek O., Sucháček

Rozhodčí: Václavík

Utkání řídilo zkušené trio sudích z Francovky

Jediný gól rozhodl

Lačnov- Ajax 1:0 (1:0)

Pažit v Lačnově nedovoloval nějakou kombinaci po zemi. Domácí zvyklí na svoje hřistě byli prvních patnáct minut lepším celkem, ovšem žádnou gólovku si nepřipravili. Poté se hra vyrovnala a zhruba po půlhodině hry mohl otevřít skóré Oťas. Sám před golmanem mu míč skočil na kotník a putoval mimo tři tyče. Znovu se potvrdilo  přísloví " Nedáš dostaneš ". Domácí rychle rozehráli a po pěkné kombinaci poslal Lačnov do vedení Ryza.
Druhá půle byla ve znamení tlaku Ajaxu. Hrálo se vesměs na půlce Lačnova. Šance přicházeli, bohužel ani jeden senický hráč se nezapsal mezi střelce. V závěru domácí hrozili jen z brejků. Jeden takový zastavil kosou zezadu Pukýš a poté putoval předčasně pod sprchy. Hosté si stěžovali na výkon sudího Seidla jenž neodpískal pro ně tři penalty (dvě byly mninimalně).

Branky: Ryza

Sestava: Valčík - Zádrapa (Pukýš) - Nosek, Trochta L., Tkadlec - Filák M. (Šenkeřík), Filák F. (Zaoral), Liška, Šerý J. ( Brlica) - Sucháček, Zimek O.

Červené karty: Pukýš

Rozhodčí: Seidl

Na tomto hřišti se fotbalové krásy moc předvést nedá

Zápas dvou rozdílných poločasů

Ajax - Lužná 4:3 (3:0)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním si tygři z Lužné vypracovali jen jednu pořádnou šanci. Po rohu, ale hostující útočník hlavičkoval těsně mimo. Ajax Lužnou od záčátku přehrával. Poprvé se mohli radovat domácí fans v 15. minutě. Laďa krásným pasem našel Suňu, ten ovšem odkrytou bránu přestřelil. Ve 20. minutě rozehrával standardku Maca, hledal Feru, který svým výskokem zmatl bránícího tygra, jenž si zavěsil nechytatelného vlastence. Za chvíli bylo znovu veselo. Orel přenesl hru napravo na Kotka, Tomáš vzápětí vrátil nalevo, kde našel volného Suňu, který sám před golmanem nezklamal. Deset minut před koncem poločasu přišel nejhezčí gól zápasu. Odražený míč se dostal k Ferovi, jenž z otočky neváhal přelobovat všechny a rozvlnil síť potřetí. Do poločasu ještě mohl z brejku přidat čtvrtou branku Suňa, minul však těsně branku.
Druhou půlku začal Ajax laxně a svými chybami dostával hosty do hry. Během dvaceti minut Lužná snížila na rozdíl jedné branky. Vyrovnat mohl Mišun, který v ložence neskutečně selhal.Zřejmě ho zmátl sedící Pepa v bráně. Bohužel co se nepodařilo Mišunovi,  podařilo se Filgasovi, který zcela osamocený hlavou srovnal. Poslat domácí znovu do vedení mohl Oťas, ale v pěkné šanci přestřelil. Ještěže deset minut před koncem Suňa vymotal hostující obrance u lajny, našel Šípa, který šůrákem po zemi překvapil Srbu v bráně a trefil  senickým tři body.

Branky: Filák F., Sucháček, Šipinka, vlastní - Mišun, Sívek, Filgas R.

Sestava: Valčík - Zádrapa - Nosek, Trochta L., Tkadlec - Trochta T. (Filák M.), Filák F. (Pukýš), Liška, Šerý J. (Šipinka) - Zimek O., Sucháček

Žluté karty: Zádrapa, Trochta T., Filák F.

Střelec vítězné branky

Prlov úlohu favorita zvládl s přehledem

Prlov - Ajax  3:0 (3:0)

Senice se přijela do Prlova bránit a to se jí dvacet minut celkem dařilo. V 15. minutě mohla jít dokonce do vedení. Zaoral si ze dvou obránců udělal kuželky a společně s Oťasem se řítili na brankáře. Mara tentokrát volil místo přihrávky střelu, tu mu bohužel golman zlikvidoval. Ve 20. minutě se po skrumáži v malém vápně nejlépe zorientoval Šťastný a hokejově míč dotlačil do brány. Za chvíli se po několika chybách senických, dostal k míči Hajda a střelou k tyči překonal Valčíka. Aby toho v první půli nebylo málo, agilní Hajda vsítil těsně před pauzou ještě jeden gól.
V druhé půli nepřišel ze strany Ajaxu žádný tlak. Byli to spíše domácí, kteří mohli zvýšit své vedení, koncovka v druhé půli však z jejich strany byla žalostná.

Branky: Hajda 2, Šťastný

Sestava: Valčík (Filák O.) - Zádrapa - Zimek R., Trochta L., Takdlec (Mikulín) - Pukýš, Filák F. (Šipinka), Nosek, Filák M., - Zimek O. (Trochta T.), Zaoral (Šerý J.,)

Žluté karty: Zádrapa, Šeý J.,

Všechno špatně

Kateřinice "B" - Ajax  7:3 (3:2)

Už před zápasem to ze senickými nevypadalo moc dobře. Pár hráčů by za volant rozhodně nemohlo. Kačice ospalé hosty během úvodních dvaceti minut třikrát pokořili. Vypadalo to na debakl, ale ještě do poločasu dali senickým nadějí Oťas a poté Suňa - 3:2. Bohužel Ajax zaspal i začátek druhé půle a brzy to bylo 5:2. Poté se trefil ještě jednou Oťas a vykřesal malou naději. Domácí, ale nic nenechali náhodě, pokračovali v pěkné kombinační hře a dál rozebírali laxně hrající Ajax.Nakonec přidali ještě dvě branky a utkání skončilo hokejově a zcela zaslouženě 7:3.

Branky:Pisklák Petr 5, Děckuláček Aleš, Děckuláček Libor - Zimek Ota 2, Sucháček Tomáš

Sestava: Valčík (Brlica) - Zádrapa - Filák P. (Tkadlec), Nosek, Pukýš - Trochta T. (Zimek R.), Filák F. (Šerý J.), Sucháček, Šenkeřík (Juráň) - Zimek O., Zaoral

Žluté karty: Pukýš

Rozhodčí: Žmiják

Výhra a čisté konto v Ajax aréně nevídané

Ajax - Krhová 1:0 (0:0)

V první půli se hrál pro diváka atraktivní zápas. Občasnou fotbalovost střídalo nasazení a bojovnost. Ze začátku byl nebezpečnější Ajax. Hned v první minutě po rohu špatně trefil míč Oťas a z následného závaru se senickým nepodařilo ohrozit bránu. Po čtvrthodině hry překvapivou střelou bez přípravy zahrozil Oťas, golman byl však pozorný. Nejvetší šanci vypracoval krásnou přihravkou do ulice Suňa. Marek Zaoral však v tváří tvář brankáři trefil jen tyčku. Poté se hra srovnala a hosté si vytvořili tři gólovky. Dvakrát se zaskvěl bravurním zákrokem Pepa a jednou mu pomohlo břevno.
Druhý poločas byl rozkouskovaný fauly a neustalými diskuzemi s rozhodčím. V 55. minutě přišel prvni rozhodující moment utkání. V šestnáctce byl sražen Esa a následnou penaltu s přehledem proměnil Oťas. Zanedlouho přišla druhá klíčová situace. Unikajícího Marka sestřelil stoper hostí, následně mu uštědřil pohlavek a hurá do sprch. Trestný kop Suňa napálil do břevna. To pomohlo hostům ještě jednou, když střelu Oťase z otočky poslalo nad. Krhová v deseti vrhnula všechny síly dopředu, z čehož domácí měli tak ze tři úniky, které špatně vyřešili a kdyby v závěru Grygařík vyrovnal mohli toho hořce litovat.

Branky: Zimek

Sestava: Valčík - Filák F. - Tkadlec (Zimek R.), Nosek, Pukýš - Trochta T. (Šerý J.), Filák M. (Šipinka), Sucháček, Mikulín (Juráň) - Zaoral, Zimek O. (Brlica)

Žluté karty: Zimek O., Sucháček, Filák M., Trochta T.

Těsná prohra v Loučce

Loučka - Ajax  3:2 (1:1)

Domácí urvali druhé vítězství sezony, které se ale nerodilo lehce. Na první gól se čekalo celkem dlouho. Ve 12. minutě po rohu domácích střílel hlavou vedla Sovák, jehož chvíle měly teprve přijít. Chvíli po něm se uvedl krásnou střelou z 25 metrů Černý, ale trefil jen břevno. Pak přišly i chvíle hostů, když domácí gólman úspěšně zasahoval proti Zaoralovi. První gólový moment přišel ve 35, minutě, kdy Sovák doběhl zdánlivě ztracený míč a byl faulován ve vápně. Nařízenou penaltu proměnil Onderka – 1:0. Ještě do pauzy ale hosté srovnali, když Žídka prostřelil po rohu Zimek – 1:1. Po změně stran se domácí nejprve několikrát zastřelovali (nepřesně mířili Sovák, Kundrát), až přišla 65. minuta, ve které Sovák šel sám na brankáře hostů a nemýlil se – 2:1. Chvíli po něm zahrozil dělovkou Radek Černý, ale zahřmělo až v 77. minutě, kdy svojí druhou brankou v zápase zvýšil Sovák na 3:1 pro Loučku. Konečnou podobu skóre dal v 85. minutě hostující Zaoral. V posledních vteřinách zápasu ještě mohl Sovák dokončit hattrick, ale svoji šanci neproměnil – trefil se přesně do náruče gólmana.(zdroj Valašský deník)

Branky: Sovák 2, Onderka - Zimek O., Zaoral

Sestava: Filák O. - Filák P. - Pukýš, Nosek, Skřipka - Šenkeřík, Filák M., Sucháček, Juráň (Mikulín) - Zaoral, Zimek O.

Rozhodčí:

Další remíz

Ajax - Ústí 2:2 (1:1)

První poločas přinesl aktivitu domácích, kteří také šli do vedení. Jenže za chvilku udělali domácí velkou hrubku v obraně bylo vyrovnáno. Podovný scénář měla i druhá polovina, která byla pro Senici hořká. Nejprve šli domácí podruhé v zápase do vedení a pak měli možnost jít do vedení 3:1, jenže nedali penaltu, a tak přišel zákonitý trest – hosté srovnali na konečných 2:2.

Branky: Sucháček, Zaoral – Surovec, Adámek.

Sestava: Valčík - Zádrapa (Mikulín) - Filák P., Trochta L., Nosek - Trochta T. (Brlica), Filák F., (Pukýš), Sucháček, Šipinka (Liška) - Zimek O., Zaoral

Žluté karty: Trochta T., Pukýš, Mikulín

Rozhodčí: Holáň

Konečně tříbodový zisk

Hošťálková - Ajax  1:5 (0:3)

Hosté už v poločase vedli 3:0 a jasně kráčeli za tříbodovým vítězstvím. Jedinou domácí branku dal za stavu 0:4 Kajš. (zdroj Valašský deník)

Sestava: Valčík-Zádrapa - Zimek R., Šuta, Nosek - Juráň, Filák F. (Šipinka), Sucháček, Mikulín - Zimek O. (Brlica), Zaoral

Branky: Kajš - Sucháček 2, Zimek O., Mikulín, Zaoral

Žluté karty: Zaoral

Série plichet pokračuje

Ajax - Bynina 2:2 (0:0)

Úvod utkání patřil Ajaxu, bohužel se jim z tlaku nepodařilo pořádně ohrozit hostující branku. Hosté se osmněnili po dvaceti minutách a hned z toho byla gólovka. Útočník Byniny jen těsně minul branku. Ve 26. minutě zahrozil Gaťa, jeho střela šla ale vysoko nad. O minutu později hosté zahrozili přizemní střelou, kterou Pepa vytěsnil na roh. Mezi 37 - 38 minutou dvakrát nebezpečně pálil Suňa. Nejprve jeho "trestňák" bravůrně zlikvidoval brankář a následně jeho pumelice z dvaceti metrů skončila na břevně. V závěru poločasu se zaskvěl Pepa, když zneškodnil dvě tutovky Byniny.
Start do druhé půle vyšel hostům náramně. Po třiceti vteřinách poprvé rozvlnil síť Pobořil, pro něhož nebyl problém trefit prázdnou bránu. V 58. minutě bylo srovnáno. Suňa byl faulovaný ve vápně a následnou penaltu sám proměnil. Senici mohl dostat do vedení Mara Zaoral, ale v tváří tvář golmanovi minul o metr bránu. Co se nepovedlo Marovi to napravil nestarnoucí Fera. Roh točený do brány, Fera výborná práce před golmanem, kterého donutil si šoupnout vlastenca. Škoda jen, že za dvě minutky bylo srovnáno. Pěkná akce Byniny zakončená hlavičkou opět do odkryté brány.

Branky: Sucháček pen., Filák F. - Pobořil 2

Sestava: Valčík - Zádrapa - Filák P. (Šerý M.), Nosek, Zimek R. (Šerý R.) - Pukýš (Tkadlec), Filák F., Sucháček, Juráň (Šipinka) - Trochta T., Zaoral

Žluté karty: Filák F., Filák P., Pukýš

Opět za bod

Růžďka - Ajax 2:2  (1:1)

Remízový zápas s dramatickými momenty se hrál v nedělním dopoledni v Růžďce. Hosté šli v prvním poločase do vedení, ale ještě před odchodem do kabin srovnal Tomšej. Po přestávce domácí Petrem Pohořelským zápas otočili, nedali pak pokutový kop a v jednom momentě se zlobí na hlavního rozhodčího, který jim neuznal regulérní branku. Vzápětí hosté srovnali a odvezli si bod. (zdroj Valašský deník)

Sestava: Valčík - Zádrapa - Pukýš (Filák P.), Šuta (Trochta L.), Nosek - Trochta T. (Mikulín), FilákF., Sucháček, Juráň - Zimek O., Zaoral (Tkadlec)

Branky: Tomšej, Pohořelský - Trochta T., Sucháček

Žluté karty: Škrabola, Skalický - Trochta T., Filák F., Šuta

Rozhodčí: Doležal

První bod je tady

Ajax - Leskovec 3:3 (3:2)

Start domacím vůbec nevyšel. Během prvních deseti minut nechali dvakrát hlavičkovat osamoceného Vlhu a ten se ani jednou nemýlil. Za patnáct minut už, ale bylo srovnáno, když se taky dvakrát prosadil z malého vápna sváteční střelec Čonge. Nevídaný obrat ještě v první půli dokonal krásnou střelou Maca.
Druhá půle oko diváka moc nenadchla. Hrála se nakopávaná s minimem šancí. Deset minut před koncem se postaral o poslední trefu hostující Juráň. Domácí mohli v závěru vstřelit rozhodujíci branku, Oťas ani Suňa však na leskoveckého brankáře nevyzráli.

Branky: Filák F. 2, Liška - Vlha, Juráň

Sestava: Filák O. - Nosek - Trochta L., Filák P. (Šuta), Tkadlec (Juráň) - Pukýš, Filák F., Zimek O., Mikulín (Zaoral) - Sucháček, Liška (Trochta T.)

Rozhodčí:

Start moc nevyšel

Liptál - Ajax 1:0  (0:0)

Domácí si vytvořili hned z kraje utkání tři gólovky. Jen díky jejích špatnému zakončení se hrálo dál bez branek. Ajax zahrozil za celé utkání jen jednou, Gaťa však v závěru poločasu branku netrefil. Druhá půle pokračovala v nastaveném trendu, Liptál ovšem ne a ne trefit zařízení. Deset minut před koncem potrestal hrubku hostů Dajčar a tím se postaral o zasloužené vítězství domácích.

Branky: Dajčar

Sestava: Filák O. - Nosek - Filák P (Šipinka)., Trochta L., Zimek R. (Slováček) - Juráň. Filák M., Pukýš, Mikulín - Trochta T., Liška ( Šerý R.)

Žluté karty: Válek Aleš, Mrnuštík Václav - Nosek Ondřej, Pukýš Petr, Filák Petr, Juráň Marek, Liška Martin, Trochta Tomáš, Slováček Ivo