Rozpis zápasů

2017/2018

2. kolo

Sobota 12. 8. 2017 16:30                  Val.Senice - Choryně B

Sobota 12. 8. 2017 16:30                  Růžďka - Halenkov B

Sobota 12. 8. 2017 16:30                  Ústí - Nový Hrozenkov

Sobota 12. 8. 2017 16:30                  Jablůnka - Branky

Neděle 13. 8. 2017 10:15                  Val.Polanka B (Lužná) - Leskovec

Neděle 13. 8. 2017 15:00                  Střelná - Kladeruby

 

3. kolo

Sobota 19. 8. 2017 16:30                 Halenkov B - Ústí

Neděle 20. 8. 2017 16:30                 Choryně B - Růžďka

Neděle 20. 8. 2017 16:30                  Kladeruby - Val.Senice

Neděle 20. 8. 2017 16:30                  Lačnov - Střelná

Neděle 20. 8. 2017 16:30                  Leskovec - Jablůnka

Neděle 20. 8. 2017 16:30                  Nový Hrozenkov - Val.Polanka B (Lužná)

 

4. kolo

Sobota 26. 8. 2017 16:30                 Růžďka - Kladeruby

Sobota 26. 8. 2017 16:30                 Ústí - Choryně B

Sobota 26. 8. 2017 16:30                Jablůnka - Nový Hrozenkov

Neděle 27. 8. 2017 10:15                Val.Polanka B (Lužná) - Halenkov B

Neděle 27. 8. 2017 16:30                Val.Senice - Lačnov

Neděle 27. 8. 2017 16:30                Branky - Leskovec

 

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00                  Halenkov B - Jablůnka

Sobota 2. 9. 2017 16:00                  Choryně B - Val.Polanka B (Lužná)

Sobota 2. 9. 2017 15:00                  Střelná - Val.Senice

Neděle 3. 9. 2017 16:00                  Kladeruby - Ústí

Neděle 3. 9. 2017 16:00                  Lačnov - Růžďka

Neděle 3. 9. 2017 16:00                  Nový Hrozenkov - Branky

 

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 16:00                 Růžďka - Střelná

Sobota 9. 9. 2017 16:00                 Ústí - Lačnov

Sobota 9. 9. 2017 16:00                 Jablůnka - Choryně B

Neděle 10. 9. 2017 10:15               Val.Polanka B (Lužná) - Kladeruby

Neděle 10. 9. 2017 16:00               Branky - Halenkov B

Neděle 10. 9. 2017 16:00               Leskovec - Nový Hrozenkov

 

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30               Halenkov B - Leskovec

Neděle 17. 9. 2017 15:00               Střelná - Ústí

Neděle 17. 9. 2017 15:30               Val.Senice - Růžďka

Neděle 17. 9. 2017 15:30               Choryně B - Branky

Neděle 17. 9. 2017 15:30               Kladeruby - Jablůnka

Neděle 17. 9. 2017 15:30               Lačnov - Val.Polanka B (Lužná)

 

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30               Ústí - Val.Senice

Sobota 23. 9. 2017 15:30              Jablůnka - Lačnov

Neděle 24. 9. 2017 10:15              Val.Polanka B (Lužná) - Střelná

LNeděle 24. 9. 2017 15:30            Branky - Kladeruby

Neděle 24. 9. 2017 15:30              Leskovec - Choryně B

Neděle 24. 9. 2017 15:30              Nový Hrozenkov - Halenkov B

 

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00                Choryně B - Nový Hrozenkov

Sobota 30. 9. 2017 15:00                Růžďka - Ústí

Neděle 1. 10. 2017 15:00                 Kladeruby - Leskovec

Neděle 1. 10. 2017 15:00                 Lačnov - Branky

Neděle 1. 10. 2017 15:00                 Střelná - Jablůnka

Neděle 1. 10. 2017 15:00                 Val.Senice - Val.Polanka B (Lužná)

 

10. kolo

Sobota 7. 10. 2017 15:00                 Jablůnka - Val.Senice

Sobota 7. 10. 2017 15:00                 Halenkov B - Choryně B

Neděle 8. 10. 2017 10:15                  Val.Polanka B (Lužná) - Růžďka

Neděle 8. 10. 2017 15:00                  Branky - Střelná

Neděle 8. 10. 2017 15:00                  Leskovec - Lačnov

Neděle 8. 10. 2017 15:00                  Nový Hrozenkov - Kladeruby

 

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00                Růžďka - Jablůnka

Sobota 14. 10. 2017 15:00                Ústí - Val.Polanka B (Lužná)

Neděle 15. 10. 2017 15:00                Kladeruby - Halenkov B

Neděle 15. 10. 2017 15:00                Lačnov - Nový Hrozenkov

Neděle 15. 10. 2017 15:00                Střelná - Leskovec

Neděle 15. 10. 2017 15:00                Val.Senice - Branky

 

12. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30                Jablůnka - Ústí

Sobota 21. 10. 2017 14:30                Halenkov B - Lačnov

Sobota 21. 10. 2017 14:30                Choryně B - Kladeruby

Neděle 22. 10. 2017 14:30                Branky - Růžďka

Neděle 22. 10. 2017 14:30                Leskovec - Val.Senice

Neděle 22. 10. 2017 14:30                Nový Hrozenkov - Střelná

 

13. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30                Růžďka - Leskovec

Sobota 28. 10. 2017 14:30                Ústí - Branky

Neděle 29. 10. 2017 10:15                 Val.Polanka B (Lužná) - Jablůnka

Neděle 29. 10. 2017 14:30                 Val.Senice - Nový Hrozenkov

Neděle 29. 10. 2017 14:30                 Lačnov - Choryně B

Neděle 29. 10. 2017 15:00                 Střelná - Halenkov B

 

1. kolo

Sobota 4. 11. 2017 14:00                    Halenkov B - Val.Senice

Sobota 4. 11. 2017 14:00                    Choryně B - Střelná

Neděle 5. 11. 2017 14:00                     Kladeruby - Lačnov

Neděle 5. 11. 2017 14:00                     Branky - Val.Polanka B (Lužná)

Neděle 5. 11. 2017 14:00                     Leskovec - Ústí

Neděle 5. 11. 2017 14:00                     Nový Hrozenkov - Růžďka

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.

    Ne 07.08. 17:30       AJAX Val. Senice - Hošťálková   4:2

2.

    Ne 14.08. 17:30       AJAX Val. Senice - Branky n.M.   6:2

3.

    So 20.08. 17:30       Halenkov B - AJAX Val. Senice   3:1

4.

    Ne 28.08. 17:00       AJAX Val. Senice - Ústí   2:1

5.

    So 03.09. 16:00       Choryně B - AJAX Val. Senice   3:2

6.

    Ne 11.09. 16:00       AJAX Val. Senice - Růžďka   5:2

7.

    So 17.09. 15:30       AJAX Val. Senice - Janová   5:0

8.

    So 24.09. 15:30       AJAX Val. Senice - Hutisko B   6:1  

9.

    Ne 02.10. 15:00       Kladeruby - AJAX Val. Senice   4:1

10.

    Ne 09.10. 15:00       AJAX Val. Senice - Lačnov   2:3np

11.

    Ne 16.10. 15:00       Loučka - AJAX Val. Senice   0:2

12.

    Ne 23.10. 14:30       AJAX Val. Senice - Střelná   2:1

13.

    So 29.10. 14:30       Zubří B - AJAX Val. Senice   0:4

15.

    Ne 02.04. 15:30       Branky n.M. - AJAX Val. Senice   1:7

16.

    Ne 09.04. 15:30       AJAX Val. Senice - Halenkov B

17.

    So 15.04. 16:00       Ústí - AJAX Val. Senice

18.

    Ne 23.04. 16:00       AJAX Val. Senice - Choryně B

19.

    So 29.04. 16:30       Růžďka - AJAX Val. Senice

20.

    So 06.05. 16:30       Janová - AJAX Val. Senice

21.

    So 13.05. 16:30       Hutisko B - AJAX Val. Senice

22.

    Ne 21.05. 16:30       AJAX Val. Senice - Kladeruby

23.

    So 27.05. 16:30       Lačnov - AJAX Val. Senice

24.

    Ne 04.06. 16:30       AJAX Val. Senice - Loučka

25.

    Ne 11.06. 15:00       Střelná - AJAX Val. Senice

26.

    Ne 18.06. 16:30       AJAX Val. Senice - Zubří B 

14.

    So 24.06. 16:30       Hošťálková - AJAX Val. Senice