Sezóna 2012/13

Jaro:

Tak snad v mistráku...

Ajax - Lužná 1:3   (0:1)

Ani ve čtvrtém přáteláku se nám nepodařilo vyhrát. Po úvodních 20 minutách, kdy se hrála vyrovnaná partyje si Lužná vytvořila menší tlak, z něhož vytěžila úvodní branku. Dlouhý nákop a nedorozumění obrany s brankářem využil útočník Lužné na jedničku.Do konce poločasu měla i Senice pár slibně rozehraných akcí, bohužel scházela finálni přihrávka nebo zakončení. V druhém  poločasu po vystřídání středové řady hra Ajax postrádala systém . Lužná se dostávala k nebezpečným střelám s nimiž si Valčík poradil. Ani v druhé půli se senická obrana nevyvarovala kiksu a darovala druhý gól tygrům.  Snížení Ajaxu bylo po hezké akci. Tomáš Trochta zprava necentroval a Zaoral z voleje nedal brankáři šanci. V samotném závěru po nedůrazu upravil skóré Filgas.

Branky: Zaoral - Filgas, ?,?

Sestava: Valčík - Filák P. - Trochta L., Nosek, Filák M. - Kocourek, Filák F., Pukýš, Juráň - Trochta T., Zaoral

Střídali: Slováček, Šerý J., Šipinka

Rozhodčí: Teter

Sympatický výkon bohužel znovu prohra

Ajax - Choryně 1:2   (1:0)

V první půli hrál Ajax jak už dlouho ne. Soupeře téměř k ničemu nepustil a sám si vypracoval několik příležitostí, které volaly po gólu. Mňakota si ovšem nevzal střelky. Jak se zakončuje mu ukázal Gaťa, jenž po ukazkové přihrávce Zaorala otřel míč o tyč a vymetl levou šibenici. Druhá půle už nebyla ze strany Senice tak kvalitní, ale i tak měla více ze hry a šancí na tři zapásy. Bohužel další branku už nepřidala, a tak přišel trest v podobě dvou povedených ran Pastorka zhruba ze pětadvaceti metrů.

Branky: Juráň - Pastorek 2

Sestava: Valčík - Filák P. - Slováček, Nosek, Zimek - Šerý J., Filák F., Pukýš, Juráň - Zaoral, Mňačko

Střídali: Filák M., Trochta L., Tkadlec,  Trchalík

Opět bez vítězství

Ajax - Drnovice 0:1   (0:0)

V první půli měli míč častěji na kopačkách Drnovice, brankové příležitosti si ovšem vytvářeli seničané. Po krásných přihravkách Pukyho a Marka Zaorala mohl otevřít skóré Orel. Své tutovky ale "nečekaně" zazdil. Sólo Zaorala taky zůstalo bez gólové odezvy. Na začátku druhé půle  nebezpečně hlavičkoval Ivoš, golman však reflexivně vyrazil. Z následného brejku udeřili Drnky. První střelu bravůrně zlikvidoval Pepa Valčík, na dorážku byl ale krátký.  Své vedení mohli navýšit po nařízené penaltě. Exekutorovi však málem nestačili zábrany. Deset minut před koncem Puky předvedl třetí nevybíravý zákrok a po následné strkanici byl zápas radějí ukončen :) .

Sestava: Valčík - Pukýš - Zimek, Nosek, Trochta L. - Kocourek, Filák F., Šerý J., Juráň - Zaoral, Mňačko

Střídali: Slováček, Trchalík

První zápas roku série proher pokračuje

Ajax - Lačnov   2:3   (1:1)

Oba týmy nastoupily k prvním letošním přáteláku a na výkonech hráčů to bylo znát. Zápas přinesl mnoho zkažených přihrávek a střel. Ajax poslal do vedení z přímáku střelou "ala Fidel" Orel. Lačnov do poločasu srovnal individuální akci mladého útočníka. Na začátku poločasu Ivoš vyslal do brejku Tomáše Kotka, ten obešel brankáře a znovu poslal Senici do vedení. Poté přišli dvě chyby v obraně čehož lačnovjané využili a otočili skóré na konečných 2:3. Seničané si vytvořili několik  slibných šancí na vyrovnání koncovka ovšem byla prachbídná...

Branky: Šerý J., Trochta T.

Sestava: Valčík - Filák P. - Zimek, Tkadlec, Trochta L. - Filák M., Nosek, Pukýš, Juráň - Surovec, Šerý J.

Střídali: Trochta T., Slováček

Rozhodčí: Měšťánek