Sezóna 2015/16

Jaro:

Ani v generálce nepřišlo vítězství

Francova Lhota - Ajax   4:2   (1:1)

Bez šesti hráčů a dvěma půjčenými dorostenci se Ajax vydal na generálku na lhotský Anfield Road. Prvních třicet minut byl Ajax domácím více než vyrovnaný soupeř. Po "angličanovi" Mary Zaoral šel zaslouženě do vedení. Pak opět docházeli síly a lhocani převzali otěže utkání. Do konce poločasu vyrovnal mladý Šozda. Úvod druhé půle patřil Francovce a brzy se dostala do dvoubrankového vedení. Snížit se podařilo Frantovi Brlicovi po krásném průniku zapůjčeného Marka Filáka. Na konečných 4:2 navyšoval z penalty Čenda.

Branky: Filák, Kindl, Mňačko, Chmela pen. - Zaoral, Brlica

Sestava: Martinka - Trochta T. - Juráň, Kovalčík, Machač - Liška T., Šerý J., Filgas, Filák M. - Zaoral, Brlica

Střídal: Filák Mir.

Rozhodčí: Václavík

Další divoký výsledek v přáteláku

Ajax - Lačnov   6:6  (3:2)

Ajax hrál prvních pětadvacet minut prim a vedl jednoznačně 3:0. Krasné góly a akce byla se radost dívat. Poté ovšem podlehl uspokojení, vytratil se pohyb a rázem to bylo 3:5. Poslední čtvrthodinka už byla zase lepší a tak nakonec tahle divočina skončila hokejově 6:6.

Branky: Trochta T. 2, Filgas 2 druhá z pen., Sukup, Šerý J.

Sestava: Šerý J. - Trochta T. - Urubek, Kovalčík, Mikulín - Juráň, Filák M., Sukup - Filgas - Zaoral, Brlica

Střidal: Machač, Filák

Tenisový výsledek v druhém přáteku

Ajax - Nedašov "B"   4:6   (0:2)

Po minulém bídném výkonu ve hře s míčem bylo na Ajaxu vidět mírné zlepšení. Občas se povedly i tři přihrávky po sobě. Soupeř byl fotbalový a po chybách se dostal do poločasového vedení 2:0. Senickým se v druhé půli podařilo otočit výsledek a chvíli i vedli. V poslední půlhodince už docházely síly na obou stranách, už se moc nebránilo a tak druhá půle skončila divoce 4:4.

Branky: Filgas  2 první z pen.,Sukup, Brlica

Sestava: Martinka - Trochta T. - Urubek, Nosek, Mikulín - Šerý J., Filák M., Filgas, Machač - Zaoral, Šerý R.

Střídali: Juráň, Sukup, Brlica

První  a snad poslední letošní debakl

Ajax - Poteč   1:7   (0:4)

Než se seničané vzbudili ze zimního spánku bylo to po deseti minutách 0:4. Pak se hra trošičku srovnala, ale posledních  20 minut Ajax odpadl fyzicky a Poteč opět navyšovala skóré. Klasický první zápas po zimě přihrávka na pět metrů neřešitelný problém a trefit zařízení se rovnalo zázraku.

Branky: Šerý R. pen.

Sestava: Šerý R. (Martinka) - Nosek - Juráň, Urubek, Mikulín - Šerý J., Filák M., Machač - Filgas - Zaoral, Brlica

Podzim:

Debakl v generálce

Ajax - Nedašova Lhota   3:8   (2:1)

V první půli ještě domácí hráli jakž takž vyrovnaný mač. Druhý poločas už předvedli totálně odevzdaný výkon a pozorovali střelecký koncert Nedašovy Lhoty.

Branky: Trochta T.,Tkadlec, vlastní

Sestava: Martinka - Trochta T. - Machač, Nosek, Mikulín - Šerý J., Filák M., Liška, Chmela - Juráň, Tkadlec

Přátelském derby hokejový výsledek

Francova Lhota - Ajax   5:3   (2:3)

Branky: Trochta T., Brlica, Šerý R. pen.

Sestava: Martinka - Trochta T. - Machač, Trochta L., Tkadlec - Šerý J., Filák F., Juráň, Chmela - Šerý R., Brlica

Střídali: Filák M., Trchalík

Ajax sehrál s Francovkou v prvním poločase vyrovnanou partyji. Po krásném trestňáku Kotka, který vymetl šibenici. Zkušeně proměněné penalty Renkem a životním gólem z třiceti metrů Franty, dokonce poločas vyhrál 3:2. V druhé půli už byl rozdíl dvou tříd znatelnější. Senice odpadala fyzicky a domací využili vysoký počet hráčů hokejovým střídaním. Jen díky vyborným zákrokům Karla skončil druhý poločas 0:3 v neprospěch Ajaxu.

V prvním přáteláku Ajax předvedl bídný výkon

Ajax - Tichov   0:2    (0:2)

V prvním přípraváku nastoupil Ajax v nezvyklém rozestavení "ala Sparta" se třemi obránci. Hráčům to moc nesvědčilo a předvedli bídný výkon vzadu i vepředu. Hostující Tichov nemusel předvést žadný výborný fotbal a jen díky neschopnosti jejich střelců zápas skončil pouze o dvě branky.

Sestava: Martinka - Machač, Trochta T., Mikulín - Filák M., Tkadlec - Šerý J., Juráň, Chmela - Šerý R., Brlica

Střídali: Liška

Rozhodčí: Seidl