Vítězná generálka ve Skotsku

Střelná - Ajax 2:5  (1:3)

Branky: Nosek, Zimek O., Šerý J., Sucháček,  Brlica

Sestava: Valčík (Filák O.) - Filák F. - Pukýš, Nosek, Juráň - Šerý J., Filák M. (Šipinka), Sucháček, Mikulín - Zaoral (Brlica), Zimek O.

V úvodu zápasu si lépe počínala Střelná, byla to však Senice, která se ujala vedení. Suňa z trestňáku našel přesně Nosála a ten se hlavou nemýlil. Domácím se zanedlouho podařilo srovnat. Znovu do vedení poslal Ajax Oťas, který svůj únik od poloviny hřiště zakončil kličkou golmanovi. Na poločasových 1:3 upravil Orel, jenž využil chytrou narážečku patičkou od Šípa.
V druhém poločase se hrál hodně otevřený fotbal. Domácím dělal problémy zejména rychlík  Mara Zaoral. Bohužel si nevzal střelky, jinak by klidně mohl slavit hatrick. Na 1:4 po přesném centru od Pukyho zvyšoval Suňa. Skoti pak ještě snížilii po přísné penaltě Piškym. Poslední slovo měli hosté ze Senice. Mara utekl a přesnou přihravkou vybídl ke vstřelení první branky v dresu Ajaxu Frantu Brlicu.

První přátelák bez vstřelené branky

Ajax - Nedašova Lhota 0:3  (0:0)

Sestava: Filák O. - Pukýš - Nosek (Zimek R.), Trochta L., Šenkeřík - Šerý J., Filák M., Trochta T., Šipinka - Zaoral (Šerý R.), Brlica

V první půlce, když jsme ještě mohli to byl v poli celkem vyrovnaný mač. Taroši jsi sice vytvořili dvě gólovky, Ondra ovšem podržel. Druhý poločas jsme odpadli fyzicky a zbytečně kazili jednoduché přihrávky. Nedašova Lhota nás potrestala třemi goly, my jsme se za celý zápas branku pořádně neohrozili.

Nejzkušenější trefili první letošní výhru

Ajax - Poteč 2:1 (1:0)

Branky: Filák M., Zimek O.

Sestava: Valčík ( Filák O.) - Makyna - Juráň, Trochta T., Tkadlec - Šerý J., Filák M., Zimek O., Mikulín - Brlica, Šerý J.

Poteč byla v zápase lepší s míčem, my jsme si zase vypracovali víc šancí. Skóré mohl otevřít debutant v základní sestavě Franta Brlica, jeho střela z dvaceti metrů skončila   jen na tyči.  První branku utkaní tak vstřelil sváteční střelec Esa. Z podobné vzdálenosti přes obránce technickou střelou překonal golmana. Na začátku druhé půle se Poteči podařilo vyrovnat po sehraném signálu z trestného kopu. Vítězství na stranu Ajaxu v závěru strhl Oťas, jenž umístil Makynův centr s přehledem do brány.

První přátelák branek jak máku

Ajax - Choryně 4:7  (0:4)

Branky: Sucháček 2, Šerý R.

Sestava: Valčík (Filák O.) - Pukýš - Zimek R., Trochta L., Juráň - Šerý J., Filák M.,  Mikulín - Zaoral ( Trochta T.), Šipinka (Šerý R.)

V první půli jsme v poli byli Choryni rovnocenným soupeřem, bohužel naše čtyři zkraty dokázala Choryně využít. V druhém poločase po dvou brankách Suni a Rendy jsme zápas zdramatizovali a snížili na 4:5. Pak ovšem přišel vlastenec, další náhravka na gól a bylo po slibnějším výsledku.